KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16926134
nr 1692 6134
Sixten Haage
(1926-2021), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 105/110, daterad -80. Bildmått: 24x32 cm, yttermått inklusive ram: 40x50 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 7 april 2025
kl 18:07:48
2/4 08:27:24
Sixten Haage
Läs mer om Sixten Haage
Sixten Haage
Läs mer om Sixten Haage
nr 1692 6134
Sixten Haage
(1926-2021), Sverige
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 100 kr |
måndag 7 april 2025 |
| 2/4 08:27:24 | 1 | Vinnande bud |
Sixten Haage